Autoryzowany serwis Volvo

dlaczego warto z niego korzystać?

serwis autogala

Dlaczego warto wybrać autoryzowany serwis Volvo w Warszawie?

Wybór serwisu samochodowego jest dość trudnym zadaniem. Wszystko spowodowane jest oczywiście bardzo szeroką ofertą różnorakich stacji naprawczych i warsztatów samochodowych, które reklamują swoje usługi często i głośno. Warto jednak podkreślić, że korzystanie z autoryzowanego serwisu Volvo ma szereg zalet i zapewnia swoim klientom pakiet benefitów. To właśnie z tego powodu autoryzowany serwis Volvo to nie tylko najwyższa jakość wykonywanych usług, lecz także atrakcyjne oferty cenowe. Co zatem oferuje autoryzowany serwis Volvo w Warszawie?

Autoryzowany serwis Volvo, czyli gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa

Liczby dotyczące wypadków samochodowych przytłaczają, statystyki drogowe są z roku na rok coraz gorsze. Z tego też powodu tak ważną kwestią jest bezpieczeństwo, które daje samochód, a które zagwarantować można poprzez regularne przeglądy wszystkich części i podzespołów. Sprawny samochód zdecydowanie minimalizuje ryzyko wypadku.

Dlatego tak istotne jest, aby samochód zawsze wyposażony był w maksymalnie dobre jakościowo części zamienne. Co więcej, wszystkie naprawy powinny być wykonywane przez profesjonalistów, którzy nie popełnią błędu, który może kosztować ludzkie życie. Coraz więcej kierowców świadomych jest powyższych faktów, dlatego popularność autoryzowanych serwisów bardzo wyraźnie wzrasta.

Posiadacze samochodów marki Volvo wybierają dziś autoryzowane serwisy Volvo, ponieważ zapewniają one najwyższą jakość usług serwisowych, oryginalne części, a także pakiet wielu benefitów oferowanych klientom.

Serwis pełen korzyści – co zawiera i dlaczego warto?

Serwis samochodowy powinien w pierwszej kolejności zapewniać najwyższą jakość usług serwisowych, ponieważ to od tego zależy bezpieczeństwo kierowcy, jego pasażerów i innych uczestników ruchu. Serwis pełen korzyści w autoryzowanych serwisach Volvo charakteryzuje się najwyższą jakością wykonywanych usług serwisowych, ponieważ wszyscy technicy w serwisie przechodzą regularne szkolenia, aby zawsze być na bieżąco z najwyższymi standardami Volvo. Dzięki temu każdy kierowca ma pewność, że jego samochód jest pod okiem ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie.

Serwis pełen korzyści wyróżnia się tym, że do wszelkich napraw używane są wyłącznie oryginalne części zamienne. W nieautoryzowanych serwisach i warsztatach naprawczych najczęściej używane są tanie zamienniki części, których jakość często niestety jest współmierna do ich ceny. Warto w tym miejscu podkreślić, że klienci autoryzowanych stacji otrzymują specjalne rabaty na części zamienne, dzięki czemu serwisowanie samochodu w serwisie Volvo jest nie tylko maksymalnie bezpieczne, lecz także opłacalne.

Program 4+, czyli specjalne zniżki dla właścicieli starszych modeli Volvo

Wszyscy właściciele samochodów Volvo, które są starsze niż 4 lata, mogą liczyć na specjalnie przygotowaną ofertę, czyli program 4+. Został on stworzony z myślą o właścicielach starszych modeli Volvo, dlatego kierowcy takich aut mogą liczyć na specjalne obniżki i promocyjne oferty. Dzięki temu właściciele ponad 4-letnich Volvo mogą cieszyć się zniżką do 30% na wybrane, oryginalne części zamienne i do 50% na usługę serwisową.

Serwisowanie swojego Volvo w autoryzowanym serwisie jest zatem najlepszym sposobem, aby zadbać o niego niezależnie od jego wieku. Zniżka na oryginalne części zamienne i usługę serwisową to solidne benefity połączone z najwyższym poziomem usług serwisu Volvo.

Dlaczego warto wykonywać regularny przegląd okresowy Volvo?

Stan techniczny samochodu musi być zawsze na najwyższym możliwym poziome, aby zapewniać kierowcy i jego pasażerom maksymalne bezpieczeństwo. Istotne jest regularne wykonywanie okresowych przeglądów w autoryzowanym serwisie Volvo. Podczas takiego przeglądu samochód prześwietlany jest pod kątem zarówno małych, jak i większych usterek, które mogą realnie wpływać na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Co więcej, podczas regularnych przeglądów okresowych uaktualniane jest także oprogramowanie samochodu.

Podsumowując, serwis pełen korzyści w Volvo to idealny sposób na regularne serwisowanie swojego modelu Volvo. Szereg benefitów, takich jak chociażby program 4+, gwarantuje kierowcom najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu właściciel Volvo ma pewność, że jego samochód jest w rękach profesjonalistów.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 22 884 70 05
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Autogala otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Autogala

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.