Dni otwarte Volvo Electric Days
W ciągu ostatnich kilku lat bardzo wyraźnie zarysował się trend, w którym podąża współczesna motoryzacja. Mowa oczywiście o samochodach elektrycznych pozwalających na zmniejszenie emisji CO2 i innych spalin do całkowitego minimum. Volvo jest legendarną szwedzką marką, która idzie z duchem czasu, czego znakiem są w pełni elektryczne modele samochodów Volvo. Dni otwarte Volvo Electric Days trwające od 17 stycznia do 28 lutego były doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi elektrycznymi modelami Volvo!

Elektryczne Volvo podczas Dni Otwartych Electric Days!
Coraz większa popularność samochodów elektrycznych sprawia, że popyt na w pełni elektryczne auta stale rośnie. Spowodowane jest to wieloma zaletami, którymi charakteryzują się takie pojazdy, a także benefitami związanymi z ich zakupem i użytkowaniem. To właśnie z tego powodu zainteresowanie elektrycznymi modelami Volvo jest dziś tak duże. Volvo posiada w swojej ofercie już dwa w pełni elektryczne modele, czyli C40 Recharge oraz XC40 Recharge.
Wszystko wskazuje na to, że przyszłość motoryzacji to samochody elektryczne, za czym przemawia nie tylko ochrona środowiska przed dewastującym wpływem CO2 i innych spalin, ale także stale zmniejszająca się ilość ropy naftowej, która wymusza przyspieszoną transformację przemysłu motoryzacyjnego. Dlatego też Volvo Electric Days były idealnym momentem na przetestowanie elektrycznych wersji znanych modeli Volvo, ale także zdobycie wiedzy o tym, w jaki sposób będzie wyglądała motoryzacja za 5 czy 10 lat.

Wykłady i prelekcje, czyli wiedza merytoryczna o samochodach elektrycznych
Aby w pełni zrozumieć fenomen samochodów elektrycznych, należy zasięgnąć wiedzy ekspertów. Podczas otwartych dni Volvo Electric Days odbyło się kilka prelekcji dotyczących nie tylko samochodów elektrycznych, ale także energii elektrycznej i ochrony środowiska. Wykłady dotyczyły takich zagadnień, jak:
• Energetyka jądrowa – za i przeciw.
• Jak rozwój fotowoltaiki w Polsce wspiera Volvo Group w Race To Zero Campaign.
• Elektro znaczy mobilność.
To oczywiście tylko niektóre z wykładów, których można było wysłuchać podczas Volvo Electric Days, ponieważ wydarzenie zaplanowane było jako elektryzujące rozpoczęcie roku – zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej o motoryzacji, jak i szeroko pojętej ekologii. Należy zaznaczyć, że nie były to jedyne atrakcje, które zostały przygotowane zostały przez salon Volvo Autogala. Dostępna była specjalna „Strefa Bezpieczeństwa”, w której udostępniono symulator zderzeń, alkogogle i refleksomierz.

C40 Recharge, czyli pierwszy elektryczny crossover od Volvo
Podczas dni otwartych Volvo Electric Days zaprezentowany został w pełni elektryczny model Volvo C40 Recharge. Ten innowacyjny samochód zaprojektowano z myślą o wysokich osiągach w połączeniu z troską o środowisko. C40 Recharge to pełnokrwisty crossover na miarę XXI wieku, o czym świadczą jego imponujące parametry:
• Napęd na cztery koła,
• Pojemność baterii – 75 kWh
• Zasięg do 444 km,
• Moc 300 kW/408 KM,
• Przyspieszenie w 4,7 sekundy do 100 km.
Jeśli chodzi o ładowanie modelu C40, to w przypadku prądu zmiennego AC (maks. 3,7 kW) naładowanie do 100% zajmuje 30 h, prądu zmiennego AC z wallboxa (maks. 11 kW) naładowanie do 100% zajmie 8 h, zaś prąd stały DC (do 150 kW) do 80% ładuje w zaledwie 37 minut!
Infrastruktura stacji do ładowania elektrycznych samochodów jest coraz lepsza, o czym świadczą setki takich stacji na terenie Polski. Volvo C40 dzięki wbudowanej nawigacji od Google (Mapy Google) pozwala na szybkie wyszukiwanie stacji ładowania na trasie. Innowacyjne jest to, że Volvo C40 współpracuje z Asystentem Google, dzięki czemu możliwe jest głosowe wydawanie poleceń, np. o znalezieniu stacji ładowania.
Co więcej, Volvo C40 ma zawsze aktualne oprogramowanie, ponieważ aktualizacje przeprowadzane są automatycznie i bezprzewodowo. To właśnie dlatego Volvo C40 to prawdziwy w pełni elektryczny crossover.

Testy modeli elektrycznych i hybrydowych, czyli kwintesencja dni otwartych Volvo
Jazda próbna to najlepszy sposób, aby własnoręcznie przekonać się o doskonałej jakości wszystkich modeli Volvo. Co więcej, na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że podczas dni otwartych Volvo Electric Days można było zarezerwować jazdę w pełni elektrycznymi modelami samochodów Volvo, czyli C40 Recharge i XC40 Recharge. Kierowanie elektrycznym modelem Volvo charakteryzuje się maksymalnym poziomem komfortu, dlatego doświadczyć można tego wyłącznie na własnej skórze. Warto podkreślić, że hybrydowe modele Volvo typu plug-in także cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, jeśli chodzi o jazdę testową.
Dni otwarte Electric Days okazały się także świetnym momentem na zakup elektrycznych i hybrydowych modeli Volvo. Warto podkreślić, że w trakcie Volvo Electric Days wallboxy do aut Volvo oferowane były z 10% rabatem, a dodatkowo w ofercie był audyt instalacji elektrycznej w domu osoby zainteresowanej. Co więcej, każdy posiadacz Volvo w trakcie dni otwartych mógł liczyć na gratisowe mycie samochodu w myjni ręcznej lub mały pakiet usług, w którego skład wchodziło sprawdzenie ciśnienia w kołach, sprawdzenie stanu piór wycieraczek, sprawdzenie poziomu płynów, a także uzupełnienie płynu do spryskiwaczy.

Podsumowując, dni otwarte Volvo Electric Days były doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi, elektrycznymi modelami Volvo. Szeroka oferta różnorakich atrakcji, takich jak wykłady, prelekcje czy „Strefa Bezpieczeństwa” przyciągnęły entuzjastów marki Volvo i wszystkich zainteresowanych samochodami elektrycznymi.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 22 884 70 05
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Autogala otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Autogala

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.