Dni otwarte Volvo Electric Days!

To będzie prawdziwie elektryzujące rozpoczęcie roku! Dołącz do nas w trakcie
Dni Otwartych Volvo!

Volvo C40

Nowe Volvo C40

Poznaj nasz nowy, w 100% elektryczny model C40. To crossover stworzony bez żadnych kompromisów. Zaprojektowany tak, aby połączyć niesamowite osiągi elektrycznego auta i szacunek dla naszego środowiska.

Zostań jednym z pierwszych

W trakcie Volvo Electric Days przetestuj najnowszy model Volvo jako jedna z pierwszych osób w Polsce, poszerz swoją wiedzę na temat samochodów elektrycznych i odkryj nasze pozostałe modele hybrydowe.

To dopiero początek atrakcji! Nasi eksperci będą gotowi, aby podzielić się z Tobą fachową wiedzą na temat eksploatacji i użytkowania pojazdów elektrycznych. Spotkaj się z naszymi ekspertami i kup ładowarkę Wallbox z oszczędnością 10%.

Dni otwarte Volvo Electric Days

w dniach 17 stycznia - 28 lutego

volvo c40

Dni otwarte Volvo Electric Days

w dniach 17 stycznia – 28 lutego.

 

W ramach dni otwartych zapraszamy do naszego salonu na „Soboty z ekologią”. 

W każdą sobotę o godzinie 12.00 proponujemy cykl wykładów na tematy związane z ekologią. Zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą na temat tego, jak dbać o środowisko, jak wykorzystywać nowoczesne technologie z troską o planetę, jak dbać o siebie i swoje zdrowie będąc bliżej natury.

NIESPODZIANKA: każdy właściciel samochodu Volvo, który w sobotę odwiedzi nasz salon, będzie mógł skorzystać ze specjalnego prezentu od naszego serwisu:

mycie samochodu

lub

pakiet usług, w skład którego wchodzi:

sprawdzenie ciśnienia w oponach

sprawdzenie stanu piór wycieraczek

sprawdzenie stanu płynów

uzupełnienie płynu do spryskiwaczy

 

Poniżej przedstawiamy szczegółowy kalendarz wystąpień w ramach cyklu „Soboty z ekologią”:

• 22 stycznia 2022 godz. 12.00

„Jak rozwój fotowoltaiki w Polsce wspiera Volvo Group w Race To Zero Campaign”

gość: Irena Gajewska, Dyrektor, Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki

• 29 stycznia 2022 godz. 12.00

„Ograniczenie emisji dwutlenku węgla i negatywnego wpływu na środowisko w branży filmowej”

gość: Alicja Grabowska, producentka, reżyserka, właścicielka firmy HighTidePictures, entuzjastka ekologii i dbałości o środowisko naturalne.

• 5 lutego 2022 godz. 12.00

„Energetyka jądrowa – za i przeciw”

gość: Mariusz Kozłowski, właściciel firmy Delta bis. Pasjonat fizyki jądrowej, nowoczesnych technologii. Uczestnik wykładów MIT Introduction to Nuclear Engineering and Ionizing Radiation.

• 12 lutego 2022 godz. 12.00

„Nasz naturalny napęd – jak przywrócić witalność skórze i włosom”

gość: Marzena Pawełczyk, dyplomowana ekspertka naturalnych terapii dla skóry i włosów. Od ponad 2 dekad obserwatorka i towarzyszka z holistycznym podejściem. Oferuje rytuały w trosce o zdrową skórę i włosy w oparciu o ekologiczne produkty.

• 19 lutego 2022 godz. 12.00

„Dom probiotyczny bez chemii – wyroby z pożytecznymi mikroorganizmami dla ludzi, zwierząt i roślin zamiast chemii syntetycznej”

goście: Monika Alina i Jacek Sekułowie, Osiem lat temu przestali się truć chemią. Opróżnili z chemii szafkę w kuchni i łazience i wstawili produkty probiotyczne do kąpieli, mycia, zmywania, prania, czyszczenia. Teraz dzielą się wiedzą i swoimi doświadczeniami.

• 26 lutego 2022 godz. 12.00

„Elektro znaczy mobilność”

gość: Paweł Typiak, Od 18 lat związany z radiem i telewizją, konferansjer i lektor reklamowy. Prowadził program „Dzieje się na żywo” w Wirtualnej Polsce oraz programy poranne i popołudniowe w lokalnym lubelskim Radiu Freee i Radiu Centrum. Jeździł na hulajnodze, zanim ktoś wymyślił, że może być elektryczna. Fan technologii i nowoczesnych gadżetów.

 

Przez cały tydzień zapraszamy także do odwiedzenia naszej Strefy Bezpieczeństwa, a w niej:

  • symulator zderzeń: przekonasz się, jak wielka siła bezwładności działa na uczestnika wypadku podczas zderzenia czołowego
  • alkogogle: pokażą Ci, jakie jest niebezpieczeństwo i ryzyko prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu
  • refleksomierz: sprawdzisz swój refleks i czas reakcji na bodźce

 

Każdego dnia zapraszamy także na jazdy próbne naszymi w pełni elektrycznymi modelami:

Volvo XC40 i Volvo C40.

 

Volvo Electric Days – czekamy na Ciebie!

volvo c40

Bądź jednym z pierwszych, który przetestuje elektryczne Volvo C40!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 22 884 70 05
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Autogala otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin