HISTORIA AUTOGALA

AUTORYZOWANY DEALER I SERWIS VOLVO

HISTORIA AUTOGALA

Początki

Spółka Kometa rozpoczęła swoją działalność w 1994r, kiedy to podpisana została umowa z Generalnym Importerem SEAT-a. W tym samym roku otworzyliśmy pierwszy salon sprzedaży samochodów SEAT przy ul. Zwycięzców 30 na Saskiej Kępie. Od pierwszych dni istnienia budowaliśmy swoją markę na rynku motoryzacyjnym poprzez nieustanny rozwój, ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług oraz dbałość o potrzeby i zadowolenie naszych klientów.

Nagrodzili nas

Na przestrzeni lat otrzymaliśmy wiele nagród, dyplomów i wyróżnień. Największym naszym osiągnięciem jest czterokrotne przyznanie przez Seat-a prestiżowej nagrody Golden Dealer za całokształt działalności w latach 1996, 1997, 1999, 2000 oraz nagroda GO za rok 2001 i najwyższe wyróżnienie w sieci Seata CUP za rok 2000.

Stawiamy na rozwój

Dynamiczny rozwój firmy zaowocował otwarciem w 2000r nowego punktu dealerskiego SEAT-a przy ul. Płowieckiej 17 na Pradze Południe. Cztery lata później powstał następny obiekt przy ul. Toruńskiej 90 na Targówku w którym siostrzana spółka Autogala uruchomiła sprzedaż i serwis samochodów marki VOLVO. Na tym polu też odnieśliśmy wiele sukcesów. W 2006r Autogala zdobyła statuetki za zajęcie II miejsca w kategorii Dealer Roku i I miejsce w kategorii Najlepszy Dział Handlowy w konkursie organizowanym przez Volvo Auto Polska. W ramach dalszego rozwoju, a także wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów w 2005r uzyskaliśmy autoryzację na prowadzenie stacji serwisowej samochodów marki ŠKODA ,a w 2008r także na samochody marki VOLKSWAGEN. W czerwcu 2010r obie spółki zostały połączone i obecnie działają jako jeden podmiot gospodarczy pod nazwą Autogala Sp. z o.o. W marcu 2011r. otworzyliśmy nowy rozdział naszej działalności – rozpoczęliśmy sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marki HYUNDAI w naszym obiekcie przy ul. Płowieckiej 17. Jednak z dniem 30 września 2013r ograniczyliśmy współpracę z tą marką jedynie do obsługi serwisowej samochodów HYUNDAI.

Historia firmy w pigułce

1994r – otwarcie salonu sprzedaży i serwisu samochodów marki SEAT – KOMETA ul. Zwycięzców 30
2001r – otwarcie salonu sprzedaży i serwisu samochodów marki SEAT – KOMETA ul. Płowiecka 17
2004r – otwarcie salonu sprzedaży i serwisu samochodów marki VOLVO – AUTOGALA ul. Toruńska 90
2005r – autoryzacja serwisowa na samochody marki ŠKODA – KOMETA ul. Płowiecka 17
2008r – autoryzacja serwisowa na samochody marki VOLKSWAGEN – KOMETA ul. Płowiecka 17
2010r – połączenie spółek Kometa i Autogala i powstanie jednej spółki pod nazwą Autogala Sp. z o.o.
2011r – otwarcie salonu sprzedaży i serwisu samochodów marki HYUNDAI – AUTOKOMETA ul. Płowiecka 17
2013r- 30 września zakończyliśmy sprzedaż samochodów marki HYUNDAI.

Jednak klientów tej marki nadal zapraszamy do Naszego serwisu w AUTOKOMETA ul. Płowiecka 17

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również